.

Hizmetlerimiz

Ziyaretçi Sayacı

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterBugün932
mod_vvisit_counterDün1242
mod_vvisit_counterHaftalık2784
mod_vvisit_counterHaftalık Toplam8051
mod_vvisit_counterAylık88130
mod_vvisit_counterAylık Toplam51852
mod_vvisit_counterToplam3839358

We have: 5 guests online
Your IP: 54.198.62.217
 , 
Today: Ağu 30, 2016

Anasayfa Katlanır Perde Tamiri Montajı Jalûzi Perde Tamiri Montajı Stor Perde Tamiri Montajı Dikey Perde Tamiri Montajı Katlamalı Tül Perde Tamiri Montajı Temizleme 0216 420 22 11
Katlanır Perde Tamiri Montajı Jalûzi Perde Tamiri Montajı Stor Perde Tamiri Montajı Dikey Perde Tamiri Montajı Katlamalı Tül Perde Tamiri Montajı Temizleme 0216 420 22 11 PDF Yazdır E-posta
Yazar eyüp yıldız   
Pazartesi, 05 Mart 2012 22:12

Katlanır Perde Tamiri Montajı Jalûzi Perde Tamiri Montajı Stor Perde Tamiri Montajı Dikey Perde Tamiri Montajı Katlamalı Tül Perde Tamiri Montajı Temizleme

Asos Perde Tamir Bakım Onarım Montaj Temizleme Hizmetleri

Perde Yıkama Temizleme Hizmeti

Servis Hattı: 0216 420 22 11

İstanbul'un Tüm Semtlerine Profesyonel Perde Temizleme Hizmeti

Ahşap Stor Perde Montajı : Servis Hattı: 0216 420 22 11

Ahşap Stor Montajında Tavan Yada Duvar İçin Özel Bir Ayak Yoktur. Perde Tavana Monte Edileceği Zaman, Ahşap Storun Makara Ve Mekanizmalarının Takılı Olduğu Üzeri Stor Kumaşıyla Kaplı Olan Ağaç Çıtadan, Direk Tavana Vidalanarak Montajı Yapılır.

Perdenin Duvara Monte Edileceği Zaman İse, Perdenin Aşağı Yukarı Hareketinde Pencere Kollarına Çarpmaması İçin Uzatma Ayağı Kullanılır.Ayaklarının Arasındaki Mesafe 80cm Yi Geçmemelidir. Perde Duvara Montajı Yapılmak İstendiğinde, Uzatma Ayaklarının Uç Kısımlarına Vidalanarak Pencere Kollarına Çarpmaması Sağlanır. Duvar Montajında Dikkat Edilmesi Gereken, Perdenin Toplanmış Yüksekliğinin Açılan Pencerelere Mani Olmayacak Şekilde Montaj Yerinin Tespitidir.

Kumaş Stor-Screen Perde Montajı : Servis Hattı: 0216 420 22 11

Kumaş Storların Montajı, Perdenin İki Ucundan Metal Veya Plastik Ayaklarla Vidalanarak Yapılır. Gerekli Ölçüler Alındıktan Sonra Ayaklar Monte Edilir. Daha Sonra Kumaş Sarılı Stor Borusu Bu Ayaklara Geçirilir. Bu Ayaklar Montajı Kolaylaştırıcı Aluminyum Profiller Üzerine Adapte Edilmişse, Önce Klips Şeklindeki Ayakların Montajı Yapılır. Daha Sonra Montaj Profili Bu Ayaklara Geçirilir. Klipsler Arasındaki Mesafe 80cm'yi Geçme Melidir.

Tavana Montajda Perdenin Mermer Veya Pencere Kollarına Çarpmaması İçin Perde, Yeterli Mesafede Ön Kısımdan Takılmalıdır. Zemin Bozukluğundan Dolayı Perde Sağa Veya Sola Doğru Sarma Yaparak Toplama Yapabilir. Bunu Engellemek İçin Kumaşı Aşağıya Kadar Tamamen Açarak Sarım Yapan Tarafın Aksi Tarafına Boruya Bir Miktar Kağıt Bant Yapıştırarak Düzeltme Yoluna Gidilebilir. Screen Perde Kumaş Storla Aynı Sisteme Sahip Olduğu İçin, Montajı Ve Teknik Özellikleri Aynıdır.

Kumaş Katlamalı Perde Montajı : Servis Hattı: 0216 420 22 11

Katlamalı Perdenin Montajında İlk Önce Mekanizma Tavan Veya Duvara Monte Edilir. Perde Genişliğine Göre Yeterli Miktarda Ayak Kullanılmalıdır. Perde Ayaklarını Tavana, Pencere Kollarına Çarpmayacak Mesafede Önden Takarak, Katlamalı Perde Mekanizmasını Bu Ayaklara Geçirmeliyiz. Duvara Takılacak Perdelerde İse Uzatmalı Montaj Ayağı Kullanılmalıdır. Monte Edilen Perde Mekanizması Üzerindeki Makaraların İçindeki Kurdeleler Açılarak Kumaş Arkasına Dikilmiş Halkalardan Geçirilir. Kurdele Uçları Katlamalı Kumaşın En Altındaki Halkalara Bağlanır. Zincir Kumandalı Perde Mekanizması Aşağı Yukarı Hareket Ettirilerek Kontrolü Yapılır. Katlamalı Perdenin Düzgün Toplama Yapmaması Halinde Alt Bağlantılar Gözden Geçirilir.

Aluminyum Jaluzi Perde Montajı : Servis Hattı: 0216 420 22 11

Jaluzi Perdeyi Monte Etmeden Önce , Montaj Kelepçelerini Duvara Mı Yada Tavana Mı Monte Edileceğini Belirleyiniz. Montaj Kelepçeleri Tavan Ve Duvar Montajı İçin Tek Modeldir. İki Kelepçe Arasındaki Mesafe 80 Cm. Geçmemelidir . Jaluzi Perdenin Üst Rayını Kelepçenin İçine Yerleştirip Montaj Kelepçesini Kilitleyiniz. Daha Sonra Çevirme Çubuğunu Takınız. Hareketli , Eğimli Pencere Ve Kapılar İçin Kenar Kılavuz Rehberi Kullanınız. Bu Uygulama Çerçeve İçi Ve Ön Yüz Montajları İçin Kullanılır.

Duvardan Montaj Yapıldığında Jaluzi Perdenin Kapı Ve Pencerelerin Açma Kapama Kollarına Değmemesi İçin , Doğramadan Uzaklaştırma Amacı İle Uzatma Ayakları Kullanılır. Uzatma Ayakları Arasındaki Mesafe 80 Cm Yi Geçmemelidir. Jaluzi Perdeyi Kaldırırken Ve İndirirken Şeritlerin Yere Paralel Olmasına Dikkat Ediniz. Kaldırmak İçin Çekme İpini Perdeyi İstenilen Yüksekliğe Çıkana Kadar Çekiniz. İndirmek İçin Kilit Mekanizması Serbest Kalıcak Kadar Çekme İpini Çaprazlamasına Hafifçe Çekip Sonra Serbest Bırakınız.

Dikey Perde Montajı : Servis Hattı: 0216 420 22 11

Dikey Perdeyi Monte Etmeden Önce , Montaj Yapılacak Alanda Perdenin Çalışmasını Önleyecek Bir Şeyin Bulunup Bulunmadığını Kontrol Ediniz . Duvara Yada Cama Olan Mesafenin , Dikey Perde Paletlerinin Açılıp Kapanmasını Önlemeyecek Yeterli Mesafede Olmasına Dikkat Ediniz . Dikey Perde Rayını Tavana Montajda Özel Kelepçelerini Kullanınız. İki Montaj Kelepçesi Arasındaki Mesafe 100cm Yi Geçmemelidir. En Soldaki Ve Sağdaki Montaj Kelepçeleri Kenardan En Fazla 15 Cm Mesafede Olmalıdır.

Dikey Perde Paletlerini Takmadan Önce , Vagonların Rahat Bir Şekilde Üst Ray İçinde Hareket Ettiğini Ve Kancaların Hepsinin Aynı Yönde Takılıp Takılmadığını Kontrol Ediniz. Açı Veren Çekme İpini Çekerek Vagonları Düzeltiniz Ve Tekrar Kısa Bir Çekişle Kancaları Aynı Yönde Sıraya Koyunuz. Paletleri Kancalara Takıp Kilitleyiniz . Hepsinin Aynı Yöne Doğru Baktığından Emin Olunuz. Dikey Kumaş Perdelerde Paletlerin Etek Ucuna Ağırlık Ve Zincirlerini Takınız. Aluminyum Ve Pvc Dikey Perdelerde Ağırlık Ve Zincir Bulunmadığından Bu İşlem Onlarda Gerçekleştirilmez.

Ahşap Stor Perde Montajı : Servis Hattı: 0216 420 22 11

Ahşap Stor Montajında Tavan Yada Duvar İçin Özel Bir Ayak Yoktur. Perde Tavana Monte Edileceği Zaman, Ahşap Storun Makara Ve Mekanizmalarının Takılı Olduğu Üzeri Stor Kumaşıyla Kaplı Olan Ağaç Çıtadan, Direk Tavana Vidalanarak Montajı Yapılır.

Perdenin Duvara Monte Edileceği Zaman İse, Perdenin Aşağı Yukarı Hareketinde Pencere Kollarına Çarpmaması İçin Uzatma Ayağı Kullanılır.Ayaklarının Arasındaki Mesafe 80cm Yi Geçmemelidir. Perde Duvara Montajı Yapılmak İstendiğinde, Uzatma Ayaklarının Uç Kısımlarına Vidalanarak Pencere Kollarına Çarpmaması Sağlanır. Duvar Montajında Dikkat Edilmesi Gereken, Perdenin Toplanmış Yüksekliğinin Açılan Pencerelere Mani Olmayacak Şekilde Montaj Yerinin Tespitidir.

Plise-Duette Perde Montajı : Servis Hattı: 0216 420 22 11

Plise Ve Düet Perde Yapı İtibariyle Birbirine Benzer Perdeler Olduğu İçin Montajları Aynıdır. Her İki Perdenin De Montajında Aynı Tip Klips Ayaklar Kullanılır.Bu Ayaklar Öncelikle, Perde Genişliğine Göre Belli Aralıklarla Tavana Monte Edilir. Perdenin Aşağı Yukarı Hareketinde Herhangi Bir Yere Çarpmaması İçin Yeterli Mesafeden Pencere Önüne Takılmalıdır. Takılan Klips Ayaklara Perde Geçirilir.

Perdelerin Duvara Montajında Özel Duvar Ayağı Kullanılır.Uzatma Ayaklı Montajlar Bu Perdelerde Görüntü Ve Kullanım Açısından Pek Uygun Değildir. Pencere Doğramaları Üzerine Aynı Tip Ayaklarla Montajı Yapılabilir.

Panel (Japon) Perde Montajı : Servis Hattı: 0216 420 22 11

Panel Perdelerin Montajını Yapmadan Önce Panellerin Sağa Sola Hareketini Engelleyecek (Radyatör,Mermer Gibi ) Herhangi Bir Engel Olmaması İçin Tavan Veya Duvar Montaj Terciğimizi Doğru Yapmalıyız. Panellerin Pencere Kenarlarında Toplanması İçin Yeterli Yerin Olmasına Dikkat Etmeliyiz. Panel Rayının Genişliğine Göre 70 Cm Aralıklarla Orijinal Montaj Ayaklarını Tavan Veya Duvara Monte Etmeliyiz. Montajı Yapılmış Ayaklara Panel Perde Rayı Geçirilir.Daha Sonra Ray Üzerindeki Taşıyıcı Vagonlara Kumaşlar Yapıştırılır. Kumaşların Gergin Durması İçin Perde Eteklerindeki Kumaş Kanala Metal Lama Takılır. Panel Perdenin İpi Çekilerek Sağa Sola Hareketi Kontrol Edilir.

Briz Perde Montajı : Servis Hattı: 0216 420 22 11

Briz Perde Çubuğu Genellikle Kapı,Pencere Veya Doğrama Üzerine Takılır.Briz Çubukları En Geniş 120 Cm Eninde Kullanılabilir. İlk Önce Perdenin Orjinal Ayakları Doğrama Üzerine Karşılıklı Monte Edilir.Daha Sonra Perde Üzerindeki Önceden Dikilmiş Kumaş Kanala Briz Çubuğu Geçirir. Kumaş Doğal Şekilde Büzdürülür Ve Briz Çubuğu Karşılıklı Ayaklara Takılır.

Rustik Perde Montajı : Servis Hattı: 0216 420 22 11

Rustik Perde Dediğimiz Taşıyıcı Perde Borularının Montajı Tavan Veya Duvara Uygulanabilir. Genellikle Duvara Uygulanan Boruların Montajında, Rustik Ayakları Pencerelerin İki Kenarına Gelecek Şekilde Monte Edilir. Boru Genişliği 160cm Den Fazla Olan Ölçülerde Orta Ayak Kullanılır. Taşıyıcı Ayakların Perde Borusunun Kenarlarından 10-15 Cm İç Kısmına Takılması Uygundur. Perde Halkaları Monte Edilmiş Rustik Perde Borusu Üzerine Geçirilir.

Ahşap Jaluzi Perde Montajı : Servis Hattı: 0216 420 22 11

Ahşap Jaluzi Perdenin Yüksekliğine Göre Toplama Payı Dediğimiz (Perdenin Toplanmış Yüksekliği )25-40cm Arasında Değişebilir. Bu Ölçü Dikkate Alınarak Montaj Yeri Doğru Tespit Edilmelidir. Mekandaki Açılır Pencere Veya Kapıların Kullanımını Engellemeyecek Şekilde Uygulaması Yapılmalıdır. Ahşap Jaluzi Maksimum 180 Cm Eninde Üretilmektedir. Montajı Yapılacak Ene Göre Yeterli Ayak Kullanılmalıdır.Perde Orijinal Ayaklarıyla Üst Rayın İki Ucundan Tavana Asılmasıyla Monte Edilir. Genişliğe Göre Ortaya Destekleyici Ayak Kullanılmalıdır. Perdenin Yapısı İtibariyle Ağır Olmasından Dolayı Ahşap Jaluzide Tavan Veya Doğrama Üzeri Montajı Uygundur. Uygulama Sonunda Monte Edilen Perdenin,Üst Metal Kasasını Örtücü Ahşap Çıtasını Kullanınız.

Ümraniye Stor Perde Temizleme

Perde Yıkama Temizleme Hizmeti

Servis Hattı: 0216 420 22 11

İstanbul'un Tüm Semtlerine Profesyonel Perde Temizleme Hizmeti

Kumaş Ve Tül Perde Temizliği :
Kumaş Ve Tül Perdeleriniz Sadece Kuru Temizleme Özelliğine Uygun Olabilir. Viskon, Şönil, İpek Ve Tafta Gibi Kumaşlar Sadece Kuru Temzileme Yapılabilirler. Konusunda Uzman Temizleme Firmalarından Hizmet Alabilirsiniz. Yıkamaya Uygun Tüllerinizi 40 Derece Sıcaklığında Çamaşır Makinasında Yıkayabilirsiniz.


Katlamalı Perde Temizliği :
Katlamalı Perdeler Tül Yada Kumaştan Dikilmiş Olabilirler. Kumaşın Cinsine Göre Yıkama Veya Temizleme Yapılmalıdır. Mekanizma Üzerindeki Perdenin Çıkarılıp Takılmasında Perdecinizden Yardım Alabilirsiniz. Yaıkamaya Uygun Katlamalı Kumaşlarınızı 30 Derecede Çamaşır Makinanızda Yıkayabilirsiniz.


Stor Perde Temizliği :
Stor Perdelerin Temizliği İçin İlk Önereceğimiz Perdenin Yerinde Elektrik Süpürgesinin Fırçalı Ucuyla Tozunu Almaktır.Stor Perdeler Aprelenmiş Kumaşlardan Hazırlandığı İçin Yıkamayı Fazla Önermiyoruz. Fakat %100 Polyester Kumaşlar İçin Yıkama Uygun Olabilir. Perdecinize Danışarak Kumaş Hakkındaki Bilgiyi Almalısınız. Düzgün Ve Sert Bir Zemine Perdeyi Yayarak Köpüklü Süngerle Temizleyebilirsiniz.


Pvc Dikey Perde Temizliği :

Pvc Dikey Perde Bantları Su Ve Deterjandan Etkilenmezler. Bantları Perde Üzerinde Detarjanlı Bezle Silebilirsiniz.Daha Detaylı Temizlik İçin Bantları Taşıyıcı Raydan Çıkararak Yıkama Yapabilirsiniz.


Ahşap Jaluzi Ve Ahşap Stor Perde Temizliği :

Ahşap Perdeleri Belli Zaman Aralıklarında Kaz Tüyü Ya Da Fiber Toz Alıcılarla Tozunu Alarak Temizleyebilirsiniz. Yağ Veya Sigara İsi Olmuş Ahşap Jaluzi Ve Storları Nemli Bezle De Silebilirsiniz.


Metal Jaluzi Perde Temizliği :
Plastik Veya Alüminyum Jaluzilerinizin Şeritlerini Kapayıp Toz Alıcı Tüylerle Temizliğini Yapabilirsiniz.Diğer Bir Temizleme Şekli Olarak Metal Jaluzileri Düzgün Bir Zemine Yayarak Sabunlu Su Püskürterek Yıkayabilirsiniz.Perde Bantları Alüminyum Veya Plastik Olduğu İçin Paslanmaz ,Fakat Jaluzinin Alt Ve Üst Kasasını Yıkama İşleminden Sonra Kurulayınız.Yıkama Sırasında Detarjan Kullandıysanız Perdeyi Yerine Asarak Bantları Açık Şekilde Kurumaya Bırakınız.Aksi Taktirde Birbirine Yapışan Bantları Ayırma Esnasında Bant Üzerindeki Boyalarda Bozulma Olabilir


Screen Stor Perde Temizliği :
Kumaş Yapısı Cam Elyafı Olan Screen Stor, Yıkama İçin Uygun Bir Perdedir.Perdeyi Mekanizmasından Ayırarak Düz Bir Zeminde Fırçalayarak Yıkayabilirsiniz.


Pilise - Duette Perde Temizliği :

Pilise Ve Düet Perdeler Narin Perde Çeşidi Olduğundan Kumaş Katlarının Bozulma Riskine Karşı Sadece Susuz Bol Köpüklü Süngerle Temizlemesini Yapabilirsiniz.Yıkama Talimatını Kontrol Ederek Polyester İçeriği Fazla İthal Kumaşları Da 30 C'deki Bulaşık Makinesinde Yıkayabilirsiniz.

Odalara Göre Perde Dekorasyonu

Misafir Odamız İçin Tül Perde Düşündüğümüzde İse Uygun Dikiş Şekilleriyle Dikilmiş Mekana Uyumlu Bir Tül Perde Ve Güneşlik Perde Tercihiyle Odayı Sade Ve Şık Olarak Tamamlayabiliriz.Odamızın Pencere Yapısına Göre Tavan Yada Duvara Uygulayabiliriz.

Yatak Odası Perdeleri Temizleme
Yatak Odaları İçin Kişiye Göre Değişik Perde Çeşitleri Kullanılabilir.Yaşadığımız Bu Alanlarda Yatak Odasının Tarzına Göre Perdeleri Şu Şekilde Ayırabiliriz.

Klasik Yatak Odasına Sahipseniz Organze Veya İpekten Bol Pilili Bir Tül Perde Kullanabiliriz.Bunun Kenarlarında Genel Görünümü Bütünleyici Tafta, İpek Veya Kadife Kumaşlardan Fon Perdeler Kullanabiliriz.Farbala Yada Drape İse İşin Daha Süsleyici Kısmını Arttırmamızı Sağlayacaktır.

Tül Perde Arkasında İse Örtücülüğü Sağlayıcı Stor Perde Tercih Edebiliriz. Gün Işığından Rahatsız Oluyorsak Karartma Özelliğine Sahip Kumaş Da Düşünebiliriz. Perde Aksesuarları Olarak Pirinç,Sarı Metal Çeşitlerini Kullanmalıyız.

Modern Yatak Odasına Sahipseniz Doğrudan Seçilecek Kumaşın Desenleriyle İstediğimiz Modernliği Elde Edebiliriz.Serbest Pilili Tüller Ve Kapatır Kenar Perdeleri Kullanılabiliriz.Perde Aksesuarları Olarak Krom,Mat Nikel Metal Çeşitlerini Seçebiliriz.Yatak Odalarında Perdelik Kumaşlardan Yapılacak Yatak Örtüleri Odayı Bir Bütünlük İçersinde Daha Şık Hale Getirecektir.

Genç Ve Çocuk Odası Perdeleri Temizleme
Genç Ve Çocuk Odaları İçin Özellikle Mor, Lila, Kırmızı, Fuşya Gibi Renkli Tüllerden Dikilmiş Perdeler Veya Ekoseli Kumaşlardan Dikilmiş Katlamalı Perdeler Bu Mekanlar İçin Düşünülebilecek Tercihler Arasında Olabilir.Genç Odalarında Perde Kullanımında Yer Sıkıntımız Var İse Sadece Desenli Stor Perde İle De Odamızı Güzelleştirebiliriz.

Bebek Odası Perdeleri Temizleme
Bebek Odaları İçin Luxaflex Kataloğunda Yer Alan Dustblock (Toz Durdurucu) Kumaştan Stor Perde Kullanabilirsiniz.Bu Kumaşın Sayesinde Kir Ve Tozun Kumaşa Nufuzu Engellendiği İçin Perdenin Temizliği Kolaylıkla Yapılabilir.Bebek Odalarında Bebeğin Gün Işığından Etkilenmemesi İçin Blackout (Karartma) Kumaştan Yapılmış Stor Perde De Kullanabiliriz.

Salon Perdeleri Temizleme
Klasik Mobilya Ve Aksesuarların Bulunduğu Bir Salonda Tül Olarak Organza Ve İpek Tül Kullanılabiliriz. Bol Büzgü İle Dikilmiş Güzel Bir Organza Tül, Yanlarına Astarlı Ve Miflonlu Dikilmiş Jakar Bir Kumaş, Yine Aynı Havada O Güzelliğe Sahip Özel Bir Drape Veya Farbala Düşünülebilir.

Mekanizmalı Perde Sistemi Kullanılmak İstendiğinde Tülden Doğal (Pilise) Katlamalı Perde Tercih Edilebilir.Tül Perdelerin Kenarlarına Tafta,İpek Kumaşlardan Pano Perdeler Düşünebiliriz.Bu Perdelere İşlemeli Bordür,Saçak Yada Boncuklarla Hareket Kazandırabiliriz.

Pano Kumaşlarımızın Enlerini Daha Geniş Yaparak Ve Boylarında İse Yere Oturtarak Genel Görünümünü Zenginleştirebiliriz.Mekanımızın Tavanı Yüksek İse Yada Perde Raylarını Gizleyici Perdelik (Kartonpiyer Vb.) Yok İse Duvardan Ahşap Rustik Yada Pirinç Perde Boruları Kullanabiliriz.Bunun Beraberinde Çeşitli Tekstil Perde Bağları,Metal Perde Kolları Kullanarak Bütünlük Sağlanabilir.

Modern Mobilyaların Bulunduğu Bir Salonda Keten Tülden Hazırlamış Katlamalı Perde Veya Panel Perdeler Kullanılabilir.Mekanımızın Tavanı Yüksek İse Yada Perdelik (Kartonpiyer Vb.) Yok İse Duvar Uygulamaları İçin Metal Perde Boruları, Çelik Gerdirme Sistemleri Kullanabiliriz.

Modern Tarz İç Mekanların Vazgeçilmezi Çelik Gergi Sistemiyle Yapılan Perde Modelleridir.Tül Veya Kumaşlar Perde Mandallarıyla Tel Üzerine Asılır.Bu Sistemlerde Bir Çok Farklı Perde Mandalları Kullanma Şansı Mevcuttur.

Oturma Odası Perdeleri Temizleme
Mekanda Aksesuarlar Yoğunsa Katlamalı Perde Uygun Olabilir. Burada Katlamalı Perde Yalın Ve Şık Bir Hava Katar, Aksesuarlarınız İle Bir Bütünlük Sağlar. Fon Kullanıp Kullanmamak İse Seçeceğiniz Tarzla Direk Olarak Doğru Orantıda Olacaktır.

İkinci Bir Alternatifte İse Oda Aksesuar Olarak Kısıtlı İse Perdelerinizin Etekleri Yerlere Kadar Dikilmiş, Bol Büzgülü Ve Renkli Kumaşlardan Fon Perdeler Tercih Edilebilir.

Çalışma Odası Perdesi Perdeleri Temizleme
Evimizin Çalışma Odası Kısmında Ahşap Jaluzi Kullanabiliriz.Ortama Katacağı Sıcaklık Ve Ofis Ortamı Yaratması Onu Birinci Tercih Yapabilir.İşlevselliği Ve Perdenin Toz Alınarak Kolaylıkla Temizliğinin Yapılabilmesi Diğer Bir Tercih Sebebimiz Olabilir.Odanın Yada Pencerenin Genişliğine Göre 25mm 50mm Bant Genişliğindeki Jaluzileri Seçebiliriz.

Banyo Perdeleri Temizleme

Islak Mekanlar İçin Su Ve Buhardan Etkilenmeyecek Pvc Dikey Perde Veya Aluminyum Jaluzi Perde Kullanabiliriz.Banyo Camlarında Perde Doğrama Üzerine Veya İçine Monte Edilebilir.

Mutfak Perdeleri Temizleme
Mutfaklarımızda Dolaplarımıza Uyum Sağlayacak Ahşap Storlar Jüt Storlar Yada Kumaş Storlar Kullanabiliriz.Bunların Dışında Temizliği Kolay Yıkanabilir Perde Düşündüğümüzde İse Tül Katlamalı Perdeler Yada İşlevsellik Ön Plana Çıktığında, Kapı Ve Pencere Doğramalarına Uygulanacak Briz Çubuklu Kumaş Perdeler Kullanabiliriz.Bu Tür Uygulamalarda Perde Hareketli Kanatlarla Birlikte Çalıştığı İçin Bize Kullanım Kolaylığı Sağlayacaktır.

Ahşap Jaluzilerin Temizlik Ve Bakımı Temizleme

Her Eşya, Alet Vs. Gibi Perdeleriniz De Zamanla Kirlenecek Bakıma Ve Temizliğe İhtiyaçları Olacaktır. Ahşap Jaluzilerin Bakımı Kolaydır. Dikkat Edilecek Husus Perdenizin Mekanik Aksamını (Çevirme Çubuğunu) Normalden Fazla Çevirmeye Zorlanmamasıdır. Ayrıca Ahşap Jaluzilerde Perdeyi İp Kumandasından Çekerek Tamamen Yukarıya Toplamak İstediğinizde, Perdeyi Oluşturan Ahşap Şeritlerin Yatay Konumda Olmasına Dikkat Edilmelidir. Aksi Durumda Perdeyi Yukarıya Veya Aşağıya Doğru Hareket Ettirmede Zorlanacaksınız Ve Perdenin İpleri Aşırı Sürtünmeden Dolayı Ömrü Kısalacaktır.

Ahşap Jaluzilerde Temizlik, Arzuya Göre Mobilya Temizleyici Maddelerle Yumuşak Bir Bez İle Silerek Temizleme Yapılabilir. Onun Dışında Yine Nemli Temiz Pamuk Bezler İle Ahşap Bantları Silerek Kolayca Temizleyebilirsiniz. Bantlar Üzerinde Leke Bırakmamak İçin Nemli Bez İle Sildikten Sonra Kuru Bez İle Son İşlem Yapılmalıdır. Perdelerinizi Uzun Süre Kullanmak İçin Lütfen Perdecinizden Kullanma Talimatı İsteyiniz.

Hizmet Verdiğimiz Bölgeler

İstanbul Anadolu Yakası, Kadıköy, Üsküdar, Ümraniye, Dudullu, Çekmeköy, Ataşehir, Kayışdağı, İçerenköy, Göztepe, Fenerbahçe, Kalamış, Bostancı, Bağdat Caddesi, Kozyatağı, Sahra-I Cedid, Erenköy, Maltepe, Kartal, Pendik, Kurtköy, Tuzla, Kaynarca, Beykoz, Anadolu Hisarı, Çengelköy, Beylerbeyi, Altunizade Bölgelerine Servisimiz Vardır.

Ümraniye Stor Perde Yıkama Temizlik Hizmeti
Ümraniye Perde Yıkama Temizlik Hizmetleri
Ümraniye Perde Yıkama Temizleme Hizmeti
Kadıköy Stor Perde Yıkama Temizleme Hizmetleri
Kadıköy Perde Yıkama Temizleme Şirketleri
Kadıköy Perde Yıkama Temizleme Temizlik Firması
Üsküdar Stor Perde Yıkama Temizleme Hizmeti Firması
Üsküdar Perde Yıkama Temizleme Hizmeti Firmaları
Üsküdar Perde Yıkama Temizleme Hizmeti Şirketleri
Ataşehir Stor Perde Yıkama Temizlik Hizmeti Ev Temizliği
Ataşehir Perde Yıkama Temizleme Hizmeti Veren Firmalar
Ataşehir Perde Yıkama Temizleme Hizmeti Temizlik Şirketi


Firmamız, İstanbul'daki Tüm Semtlere Bergama Halısı Yıkama Temizleme Hizmeti Vermekte Ve Servis Olanağı Sağlamaktadır.

Ümraniye Stor Perde Temizleme, Ata Şehir Stor Perde Temizleme, Soyak Yenişehir Stor Perde Temizleme, Bostancı Stor Perde Temizleme, Maltepe Stor Perde Temizleme, Dudullu Stor Perde Temizleme, Bakkalköy Stor Perde Temizleme, Göztepe Stor Perde Temizleme, Yenisahra Stor Perde Temizleme, Fikirtepe Stor Perde Temizleme , Atakent Stor Perde Temizleme, Örnek Mahallesi Stor Perde Temizleme, Yukarı Dudullu Stor Perde Temizleme, Tatlısu Mahallesi Stor Perde Temizleme, Sancak Tepe , Stor Perde Temizleme Samandıra Stor Perde Temizleme ,Taşdelen Stor Perde Temizleme, Çengel Köy Stor Perde Temizleme, Üsküdar Stor Perde Temizleme, Kadıköy Stor Perde Temizleme, Moda Stor Perde Temizleme, Bostancı Stor Perde Temizleme, Eren Köy Stor Perde Temizleme, Cadde Bostan Stor Perde Temizleme, Bağdat Caddesi Stor Perde Temizleme, Suadiye Stor Perde Temizleme.

Korniş Montajı Ümraniye Ataşehir Kadıköy Üsdküdar

Perde Montajcısı Ümraniye Ataşehir Kadıköy Üsdküdarv

Acil Perde Ümraniye Ataşehir Kadıköy Üsdküdar

Perde Montaj Elemanı Ümraniye Ataşehir Kadıköy Üsdküdar

Perde Montaj Ümraniye Ataşehir Kadıköy Üsdküdar

Perde Montajı Elemanı Ümraniye Ataşehir Kadıköy Üsdküdar

Korniş Montajı Nasıl Yapılır Ümraniye Ataşehir Kadıköy Üsdküdar

Perde Montajı Ümraniye Ataşehir Kadıköy Üsdküdar

Korniş Nasıl Takılır Ümraniye Ataşehir Kadıköy Üsdküdar

Korniş Montajı Ümraniye Ataşehir Kadıköy Üsdküdar

Korniş Fiyatları Ümraniye Ataşehir Kadıköy Üsdküdar

Korniş Çeşitleri Ümraniye Ataşehir Kadıköy Üsdküdar

Korniş Montaj Ümraniye Ataşehir Kadıköy Üsdküdar

Korniş Modelleri Ümraniye Ataşehir Kadıköy Üsdküdar

Perde Montajcısı Arayanlar Ümraniye Ataşehir Kadıköy Üsdküdar

Perde Montajı Ümraniye Ataşehir Kadıköy Üsdküdar

Perde Montaj Elemanı Ümraniye Ataşehir Kadıköy Üsdküdar

Perde Montajcısı Aranıyor Ümraniye Ataşehir Kadıköy Üsdküdar

İş İlanı Perde Montaj Elemanı Ümraniye Ataşehir Kadıköy Üsdküdar

İş İlanları Perde Montaj Elemanı Ümraniye Ataşehir Kadıköy Üsdküdar

Perde Montaj Eleman İş İlanları Ümraniye Ataşehir Kadıköy Üsdküdar

Perde Montajcısı Ümraniye Ataşehir Kadıköy Üsdküdar

Perde Montaj Elemanı Arayanlar Ümraniye Ataşehir Kadıköy Üsdküdar

Perde Montajcısı Arayanlar Ümraniye Ataşehir Kadıköy Üsdküdar

Perde Montaj Elemanı Ümraniye Ataşehir Kadıköy Üsdküdar

Perde Montajı Ümraniye Ataşehir Kadıköy Üsdküdar

Jaluzi Perde Ümraniye Ataşehir Kadıköy Üsdküdar

Pvc Dikey Perde Ümraniye Ataşehir Kadıköy Üsdküdar

Beylikdüzü Stor Perde Ümraniye Ataşehir Kadıköy Üsdküdar

İp Tül Perde Ümraniye Ataşehir Kadıköy Üsdküdar

Perde Montajı Ümraniye Ataşehir Kadıköy Üsdküdar

Jaluzi Tamiri Ümraniye Ataşehir Kadıköy Üsdküdar

Stor Perde Tamiri Ümraniye Ataşehir Kadıköy Üsdküdar

Jaluzi Perde Tamiri Ümraniye Ataşehir Kadıköy Üsdküdar

Jaluzi Perde Fiyatları Ümraniye Ataşehir Kadıköy Üsdküdar

Koçtaş Ümraniye Ataşehir Kadıköy Üsdküdar

Perde Modelleri Ümraniye Ataşehir Kadıköy Üsdküdar

Jaluzi Perde Modelleri Ümraniye Ataşehir Kadıköy Üsdküdar

Ahşap Jaluzi Perde Ümraniye Ataşehir Kadıköy Üsdküdar

Jaluzi Perde Ümraniye Ataşehir Kadıköy Üsdküdar

Jaluzi Perde Ümraniye Ataşehir Kadıköy Üsdküdar

Jaluzi Perde Fiyat Ümraniye Ataşehir Kadıköy Üsdküdar

Pvc Dikey Perde Fiyatları Ümraniye Ataşehir Kadıköy Üsdküdar

Eğimli Dikey Perde Ümraniye Ataşehir Kadıköy Üsdküdar

Dikey Perde Temizliği Ümraniye Ataşehir Kadıköy Üsdküdar

Ahşap Dikey Perde Ümraniye Ataşehir Kadıköy Üsdküdar

Pvc Dikey Perde Sistemleri Ümraniye Ataşehir Kadıköy Üsdküdar

Kumaş Dikey Perde Ümraniye Ataşehir Kadıköy Üsdküdar

Stor Perde Ümraniye Ataşehir Kadıköy Üsdküdar

Jaluzi Perde Ümraniye Ataşehir Kadıköy Üsdküdar

İp Perde Çeşitleri Ümraniye Ataşehir Kadıköy Üsdküdar

Dikey Perde Ümraniye Ataşehir Kadıköy Üsdküdar

Stor Perde Ümraniye Ataşehir Kadıköy Üsdküdar

Perde Tamiri Ümraniye Ataşehir Kadıköy Üsdküdar

Beylikdüzü Jaluzi Perde Ümraniye Ataşehir Kadıköy Üsdküdar

İp Tül Modelleri Ümraniye Ataşehir Kadıköy Üsdküdar

İp Tül Perde Modelleri Ümraniye Ataşehir Kadıköy Üsdküdar

İp Tül Perde Modelleri 2012 Ümraniye Ataşehir Kadıköy Üsdküdar

Jaluzi Tamiri Ümraniye Ataşehir Kadıköy Üsdküdar

Jaluzi Tamiri Kadıköy Ümraniye Ataşehir Kadıköy Üsdküdar

Jaluzi Tamiri Ümraniye Ataşehir Kadıköy Üsdküdar

Perde Tamiri Ümraniye Ataşehir Kadıköy Üsdküdar

Jaluzi Tamiri Ümraniye Ataşehir Kadıköy Üsdküdar

Jaluzi Yıkama Ümraniye Ataşehir Kadıköy Üsdküdar

Panjur Tamiri Ümraniye Ataşehir Kadıköy Üsdküdar

Jaluzi Perde Tamiri Ümraniye Ataşehir Kadıköy Üsdküdar

Stor Perde Montajı Ümraniye Ataşehir Kadıköy Üsdküdar

Stor Perde Temizliği Ümraniye Ataşehir Kadıköy Üsdküdar

Stor Perde Üretimi Ümraniye Ataşehir Kadıköy Üsdküdar

Stor Perde Tamiri Ümraniye Ataşehir Kadıköy Üsdküdar

Katlamalı Perde Tamiri Ümraniye Ataşehir Kadıköy Üsdküdar

Dikey Perde Tamiri Ümraniye Ataşehir Kadıköy Üsdküdar

Perde Tamiri Montajı Bakımı Temizleme Ümraniye Ataşehir Kadıköy Üsdküdar

Pazartesi, 05 Mart 2012 23:29 tarihinde güncellendi
 

Alo Sipariş

 

 

 

Yüzde Yüz Garanti

garanti

asosperdekoltukyikama

 

Müşteri Memnuniyeti

müşteri

SERVİS VERDİĞİMİZ. BÖ

bottom

top

Kurumsal Hizmet Anlayışı

Müşterilerinize verdiğiniz hizmette size
yardımcı olmak amacıyla varız.
Halılarınız, mobilyalarınız ve her türlü
genel temizliğinizde Asos Halı Yıkama ve
Temizlik Şirketimiz hizmetinizde. Otomatik makina ve deneyimli uzman
kadromuzla güvenli temizliğin tek ve doğru adresi biziz.

Bireysel Hizmet Anlayışı

Eviniz evimiz ilkesine bağlı olarak evinizi, koltuklarınızı ve
halılarınızı yerinde yada halı yıkama fabrikamızda tecrübeli uzman
kadromuzla temizliyor ve yıkıyoruz. 
Halı ve battaniyelerinizi yıkayıp 3 gün içerisinde teslim ediyoruz.


bottom